0.00 грн.
Зробити замовленняРучка золото - для художників і творчих людей
Languo 43276-7 з товщиною письма 0.6 мм, це знахідка для художника, який шукає витончений, але виразний засіб для акцентів на тонованому папері. Колір - благородне золото, лінія тонка, чітка, не розтікається і швидко сохне. Ручка не просто пише, вона прикрашає, завершує, підкреслює. Вона здатна надати сенс навіть найменшому елементу в композиції.
Завдяки прозорому корпусу з білим і золотим написом, інструмент має презентабельний і сучасний вигляд.
У художньому щоденнику або bullet-журналі чорнило золотого кольору стає незамінним для виділення заголовків, малювання контурних вензелів, оформлення календарів або виділення важливих дат.
Ручка золото має ефектний вигляд у поєднанні з білими, бронзовими та чорними гелевими моделями з тієї ж серії. Прекрасний інструмент для декоративного оформлення, листівок, скетчів і леттерингу.
Немає відгуків про цей товар.