0
0
0

Пензель Mix плоский № 30 білка c синтетикою, Maleonn

  • Виробник: MALEONN
  • Модель: 3669М-30
  • Артикул: 6972825132508
  • Наявність: Є в наявності
  • Відгуки:
    (0)
578.00 грн.
Товари з цієї серії
Найменування
Артикул
Ціна
Кількість
Товари з цієї серії
Пензель Mix плоский № 20 білка c синтетикою, Maleonn
Артикул:
3669М-20
Ціна:
443.00 грн.
Пензель Mix плоский № 30 білка c синтетикою, Maleonn
Артикул:
3669М-30
Ціна:
578.00 грн.
Пензель Mix плоский № 40 білка c синтетикою, Maleonn
Артикул:
3669М-40
Ціна:
690.00 грн.
Пензель Mix плоский № 50 білка c синтетикою, Maleonn
Артикул:
3669М-50
Ціна:
878.00 грн.
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Відправлення в той же день при замовленні до 15:00

Гарантії

Умови повернення та обміну обладнання

Пензель Mix плоский № 30 (білка + синтетика), Maleonn

М'якість і контрольованість визначають якість пензля. В акварельному живописі він має утримувати воду і фарбу, плавно переносити їх на папір, допомагаючи художнику передавати задум без зайвого опору. Maleonn Mix № 30 поєднує м'якість білки та пружність синтетики. Білка утримує рідину, створює ефектні заливки, синтетика додає пружності та довговічності. 

  • Ширина ворсу: 30 мм
  • Довжина ворсу: 33 мм
  • Загальна довжина: 203 мм

Ручка виготовлена з лакованого дерева, зручно лежить у руці, має престижний вигляд. Металевий бандаж надійно фіксує ворс, запобігаючи його випадінню.

Правильний догляд

Щоб пензель служив довго, необхідно правильно за ним доглядати. Після роботи ворс слід промивати в чистій воді, видаляючи залишки фарби. Не варто залишати інструмент у склянці, це призведе до деформації волосяного пучка і розхитування обойми. Найкраще зберігати її в горизонтальному положенні або підвішеною вниз ворсом.

Хто використовував подібні пензлі?

Джон Варлі, англійський аквареліст, використовував плоскі флейци для заливок неба і води, домагаючись м'яких, майже непомітних переходів кольору.

Френк Вестон Бенсон, американський імпресіоніст, активно застосовував їх для зображення сонячного світла і повітряного середовища.

Альфонс Муха, майстер ар-нуво, використовував плоскі пензлі в роботі аквареллю і гуашшю, створюючи плавні колірні переходи і виразні декоративні елементи.

Maleonn Mix № 30, це інструмент, який допоможе художнику передати найтонші нюанси кольору і світла, працювати впевнено і вільно.

Характеристики
Пензлі
Форма пензля плоска
Ширина ворсу 30 мм
Довжина ворсу 33 мм
Матеріал ворсу mix: білка+синтетика
Застосування для акварелі
Номер пензля № 30
Серія 3669M
Довжина ручки коротка
Країна бренду Китай
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.